Labdarúgás

2024.03.24. 09:43

Cigándra látogat ma a Salgótarjáni BTC együttese

Újabb nehéz mérkőzéssel folytatódik a szezon a Salgótarjáni BTC számára, amely alkalmával bajnokság harmadik helyezettjének vendégei lesznek Cigándon a fekete-fehérek.

Nool.hu

Vármegyénk egyetlen harmadosztályú gárdája jelenleg a tizennegyedik helyet foglalja el a tizenhat csapatos bajnokságban, így kieső helyről várja a negyedik tavaszi összecsapását.
A mai riválisa egy héttel korábban 3-0-s magabiztos győzelmet ért el Karcagon, míg a salgótarjániak a bajnoki aranyéremre törő Putnok ellen szenvedtek vereséget hazai pályán egy kiütéses 7-0 arányban.
Az SBTC csapatában több hiányzó is lesz a mai mérkőzésen, amely tovább nehezíti Sebestyén Szilárd együttesének dolgát a 14 órakor kezdődő összecsapáson, amelyet a cigándi Városi Stadionban rendeznek.