2017.12.13. 10:28

Sok helyzet kimaradt, így vereség lett a vége

A férfikézilabda NB II, Északi csoportjában a 11. fordulót bonyolították le az elmúlt hétvégén.

B.T.–M. F.

A Strandépítők legénysége a mérkőzésen küzdött, de hátrányban – támadásban és védekezésben egyaránt – sok hiba jellemezte a játékukat, így vereség lett a vége. A találkozó után a közönség a nagy vastapssal köszönte meg a Strandépítők legényégének ebben az évben nyújtott teljesítményét.

Salgótarjáni Strandépítők KC – Budakalászi SC 23–28 (10–12)

Salgótarjáni Városi Sportcsarnok, 200 néző, vezette: Csörgő L., Vitális G.

Salgótarjáni Strandépítők KC: Fehér – Dénes, Bensouici 3, Varga Z. 5, Vurom 1, Varga J. 6, Gyetvai T. 4/3. Cs.: Kuti kapus, Lőrik 3, Rácz 1, Gyetvai Cs., Horváth, Nagy, Németh, Péter, Szerencsés. Edző: Bártfai Ferenc

Budakalászi SC legjobb góldobói: Török 7, Panyi 6, Tatai 6.

Hétméteresek: 3/3, ill. 1/1. Kiállítások: 6 perc, ill. 2 perc. Az eredmény alakulása: 7. perc: 3–1, 10. perc: 3–4, 12. perc: 6–4, 20. perc: 6–6, 25. perc: 6–10, 29. perc: 9–12. 35. perc: 12–14, 41. perc. 14–16, 46. perc: 14–20, 52. perc: 18–24, 58. perc: 21–28.

Bártfai Ferenc: – A szezon utolsó meccse nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna. Rengeteg hibával, dekoncentráltan kézilabdáztunk. Az „ajtó-ablak ziccereink” kimaradtak, melyet ellenfelünk megbüntetett. A mérkőzésen csak a

szurkolótáborunkat lehet kiemelni, ők ismét mindent megtettek. Megragadnám az alkalmat, hogy a csapat nevében megköszönjem a közönségünknek az egész éves buzdítást.

További eredmények: CYEB Budakalász U22 – Csömöri SSZN 35–34, Budapesti Honvéd SE – Solymári SC 29–25, Bp. Elektromos SE – TFSE 27–28, Pilisvörösvári KSK – OKTAT60 Hatvani KSZSE 23–28, Gödöllői KC – Rév TSC 19–20.

12. Elektromos 11 0 1 10 287-349 1

Ifjúságiak: Budapesti Honvéd SE – Solymári SC 37–24, Bp. Elektromos SE – TFSE-KSI 35–37, Salgótarjáni Strandépítők – Budakalászi SC 43–21, Gödöllői KC – VS Dunakeszi27–36.

11. Pilisvörösvár 9 0 0 9 156-412 -1

Megjegyzés: A Pilisvörösvártól 1 pont levonva.

NB I/B, Keleti csoport, férfiak, 12. forduló: Balassagyarmati Kábel SE – ContiTech FKSE-Algyő 31–29, DEAC NK – ÓAM-Ózdi KC 24–23, Békés-Drén KC – Mizse KC 30–23, Törökszentmiklósi Székács – Törökszentmiklósi KE 28–28, Balmazújvárosi KK – MOL-Pick Szeged U20 35–25, Mezőkövesdi KC – KTE 25–25.

13. Szeged U20 11 0 0 11 257-334 0

Ifjúságiak: Nyíregyháza – Algyő 43–22, Törökszentmiklósi KE – Balassagyarmati Kábel SE 36–22, Ózdi KC – Mezőkövesdi KC 40–33, Budai Farkasok – Mizse KC 37–31, Nyíregyházi SN – Mezőkövesdi KC 31–30.

1. Ózdi KC 11 11 0 0 384-318 22

2. Nyíregyháza 11 9 1 1 397-279 19

3. Mezőkövesd 11 9 0 2 385-286 18

4. Budai F. 11 8 0 3 377-283 16

5. Dabas II. 11 5 1 5 339-297 11

6. Szeged 11 5 0 6 271-283 10

7. T.-szentmiklós KE 11 5 0 6 317-337 10

8. Mizse KC 11 4 1 6 319-343 9