tabella-parádé

2019.07.03. 14:20

Az NB III., a Nógrád megyei és az utánpótlás-bajnokságok végeredményei

A statisztikát kedvelők bizonyára örömmel fogadják a már hagyományos összeállításunkat, amely 29 tabellát foglal magában. Az NB III., az országos utánpótlás- és a Nógrád megyei bajnokságok végeredményeit csemegézhetik kedves olvasóink.

Balogh Tibor

A Bánk együttese aranyérmes lett, míg a Nagyoroszi (fehér mezben) nyolcadikként zárt a megyei II. Nyugati csoportjában

Forrás: NMH

Fotós: Torjay Attila

NB III., Keleti csoport

1. Szolnoki MÁV 30 20 5 5 61–31 65

2. Jászberény 30 21 1 8 75–31 64

3. ESMTK 30 18 6 6 50–28 60

4. Füzesgyarmat 30 17 4 9 65–32 55

5. Putnok 30 15 4 11 49–50 49

6. Sényő 30 14 7 9 56–46 49

7. Tiszaújváros 30 14 6 10 54–37 48

8. Nyírbátor 30 13 7 10 39–39 46

9. DEAC 30 13 5 12 57–58 44

10. Eger 30 10 6 14 33–43 36

11. DVTK II. 30 9 3 18 36–59 30

12.Gyöngyös 30 8 6 16 40–52 30

13. Tállya 30 8 5 17 27–47 29

14. SBTC 30 8 5 17 33–60 29

15. Cigánd 30 6 4 20 30–58 22

16. Sajóbábony 30 7 4 19 33–67 21

Megjegyzés: A Sajóbábonytól 4 pont levonva.

Országos ifjúsági bajnokság

III. osztály, Közép

B csoport, U19

1. Jászberényi FC 24 20 2 2 111–22 62

2. REAC Sportiskola/A 24 20 2 2 110–21 62

3. Újpesti TE/B 24 16 2 6 99–35 50

4. Pénzügyőr SE 24 16 2 6 94–32 50

5. Mezőkövesd FC/B 24 16 0 8 87–54 48

6. FC Hatvan 24 12 2 10 84–68 38

7. Ceglédi VSE 24 10 3 11 51–61 33

8. Eger SE 24 9 2 13 53–60 29

9. BKV Előre SC 24 9 2 13 54–85 29

10. BSE Palóc F. 24 8 0 16 49–71 24

11. Szent István 24 6 2 16 50–96 20

12. SBTC 24 4 1 19 36–109 13

13. Dunakeszi 24 0 0 24 31–195 0

III. osztály, Közép B csoport, U17

1. Pénzügyőr SE 24 20 3 1 110– 25 63

2. REAC Sportiskola/A 24 18 1 5 106– 27 55

3. Ceglédi VSE 24 15 6 3 89– 29 51

4. Eger SE 24 12 5 7 81– 55 41

5. Jászberényi FC 24 11 7 6 77– 44 40

6. Mezőkövesd FC/B 24 11 7 6 65– 46 40

7. BSE Palóc Farkasok 24 10 5 9 77– 42 35

8. SBTC 24 10 3 11 60– 76 33

9. Újpesti TE/B 24 8 2 14 69– 83 26

10. FC Hatvan 24 5 8 11 42– 59 23

11. Dunakeszi 24 5 4 15 50– 78 19

12. Szent István 24 4 3 17 46–112 15

13. BKV Előre 24 0 0 24 20–216 0

Országos serdülőbajnokság

II. osztály, Közép-Kelet, U15

1. Tiszakécske 26 23 2 1 124–28 71

2. SBTC 26 19 4 3 150–35 61

3. Jászberényi FC 26 19 3 4 122–32 60

4. Mezőkövesd FC 26 18 1 7 145–40 55

5. Újpesti TE/B 26 15 3 8 122–51 48

6. Gödöllői SK 26 14 1 11 68–41 43

7. BSE Palóc Farkasok 26 12 4 10 50–53 40

8. Eger SE 26 13 0 13 97–63 39

9. Ceglédi VSE 26 12 2 12 60–63 38

10. Gyöngyösi AK 26 11 1 14 70–92 34

11. FC Hatvan 26 8 0 18 57–91 24

12. FC Dabas 26 4 1 21 29–123 13

13. Taksony 26 1 2 23 29–208 5

14. Testvériség 26 1 0 25 14–217 3

15. Ferihegy Sportakadémia kizárva

II. osztály, Közép-Kelet, U14

1. Eger SE 26 26 0 0 249–13 78

2. Gödöllői SK 26 20 2 4 160–38 62

3. Mezőkövesd FC 26 18 2 6 149–59 56

4. Jászberényi FC 26 18 0 8 151–51 54

5. SBTC 26 15 2 9 139–76 47

6. Ceglédi VSE 26 14 3 9 129–62 45

7. Gyöngyösi AK 26 14 2 10 123– 61 44

8. Tiszakécske 26 13 3 10 117–85 42

9. BSE Palóc Farkasok 26 9 4 13 84–93 31

10. Testvériség SE 26 9 2 15 73–73 29

11. Újpesti TE/B 26 8 4 14 123–92 28

12. FC Dabas 26 4 0 22 14–176 12

13. FC Hatvan 26 0 0 24 37–195 6

14. Taksony SE 26 0 0 26 4–478 0

15. Ferihegy Sportakadémia kizárva

I. osztály, Észak-kelet, U13

1. Várda Akadémia 18 17 0 1 128–7 51

2. Diósgyőri VTK 18 13 0 5 98–19 39

3. Nyíregyháza 18 12 3 3 57–31 39

4. Debreceni VSC 18 12 1 5 88–33 37

5. Balmaz-Olasz F. 18 11 1 6 61–31 34

6. Tarpa SC 18 7 1 10 39–52 22

7. SBTC 18 4 4 10 32–60 16

8. Mezőkövesd FC 18 3 1 14 17–141 10

9. Eger SE 18 2 4 12 22– 64 10

10. Sajóvölgye Focisuli 18 1 1 16 19–123 4

I. osztály, Észak-Kelet, U12

1. Debreceni VSC 18 16 1 1 96–11 49

2. Várda Akadémia 18 15 1 2 66–18 46

3. Diósgyőri VTK 18 12 2 4 64–17 38

4. Nyíregyháza 18 9 4 5 51–24 31

5. Balmaz–Olasz F. 18 9 3 6 33–30 30

6. Eger SE 18 7 2 9 48–46 23

7. Tarpa SC 18 5 1 12 18–62 16

8. Sajóvölgye Focisuli 18 4 2 12 32–66 14

9. Mezőkövesd FC 18 3 2 13 18–61 11

10. SBTC 18 1 0 17 7–98 3

I. osztály, Közép-Kelet, U13

1. Budapest Honvéd 26 25 1 0 215–9 76

2. MTK Budapest 26 24 0 2 194–15 72

3. Jászberényi FC 26 21 1 4 142– 25 64

4. Ikarus Budapest 26 15 4 7 127– 52 49

5. Mészöly Focisuli 26 15 2 9 104– 43 47

6. III. Kerületi TVE 26 14 3 9 76– 57 45

7. Váci VLSE 26 14 1 11 77– 66 43

8. Gödöllői SK 26 13 2 11 93– 52 41

9. FC Hatvan 26 11 2 13 53– 83 35

10. BSE Palóc F. 26 8 2 16 56–104 26

11. Monori SE 26 5 2 19 42–127 17

12. Gyöngyösi AK 26 4 0 22 32–200 12

13. ESMTK 26 1 1 24 24–183 4

14. Dunakeszi 26 1 1 24 14–233 4

I. osztály, Közép-Kelet, U12

1. MTK Budapest 26 25 0 1 205–9 75

2. Budapest Honvéd 26 24 1 1 186–13 73

3. Ikarus Budapest 26 20 1 5 126–32 61

4. Mészöly Focisuli 26 20 0 6 93–25 60

5. Gödöllői SK 26 13 4 9 52–53 43

6. BSE Palóc F. 26 13 0 13 66–84 39

7. Gyöngyösi AK 26 11 2 13 48–62 35

8. Monori SE 26 10 3 13 52– 87 33

9. Dunakeszi 26 10 2 14 53– 65 32

10. Jászberényi FC 26 5 7 14 29– 85 22

11. ESMTK 26 5 1 20 34–138 16

12. FC Hatvan 26 3 6 17 28–136 15

13. III. Kerületi TVE 26 3 4 19 25–103 13

14. Váci VLSE 26 3 3 20 20–125 12

Leány U16, háromnegyed-pálya, Középcsoport

1. Astra-ALEF 12 10 2 0 48–4 32

2. Budaörsi SC 12 9 1 2 20–9 28

3. BSE Palóc Farkasok 12 7 0 5 27–16 21

4. Váci VLSE 12 4 3 5 18–23 15

5. Budapest Honvéd 12 1 7 4 4–13 10

6. Csepel FC 12 1 4 7 5–27 7

7. 1. FC Femina 12 0 3 9 1–31 0

8. Kelen SCkizárva

Megjegyzés: Az 1. FC Feminától 3 pont levonva.

A Balassagyarmati VSE (fehér mezben) első, míg a Berkenye csapata második helyen végzett a megyei I. osztályban
Fotó: Torjay Attila / NMH

Megyei I. osztály

Az alapszakasz végeredménye

1. Balassagyarmat 20 16 4 0 55–7 52

2. Berkenye 20 12 4 4 45–26 40

3. Cered 20 10 3 7 45–37 33

4. Mátraterenye 20 9 6 5 42–29 33

5. Karancslapujtő 20 9 5 6 36–31 31

6. Szécsény 20 8 4 8 31–23 28

7. Palotás 20 8 4 8 33–29 28

8. Pásztó 20 5 6 9 31–48 20

9. Érsekvadkert 20 5 4 11 28–49 19

10. Héhalom 20 4 5 11 29–50 17

11. Rimóc 20 1 1 18 18–64 4

Megjegyzés: A Karancslapujtő és a Pásztó csapataitól 1-1 büntetőpont levonva.

Rájátszás

1–4. helyért

1. Balassagyarmat 26 20 5 1 71–13 65

2. Berkenye 26 14 5 7 52–34 47

3. Mátraterenye 26 13 6 7 54–42 45

4. Cered 26 10 5 11 53–53 35

5–8. helyért

5. Palotás 26 12 4 10 50–41 40

6. Szécsény 26 12 4 10 44–35 40

7. Karancslapujtő 26 9 5 12 46–56 32

8. Pásztó 26 9 6 11 47–55 30

Megjegyzés: A Pásztótól 3 pont levonva.

9–11. helyért

9. Érsekvadkert 24 8 4 12 46–57 28

10. Héhalom 24 6 5 13 39–63 23

11. Rimóc 24 2 1 21 23–76 7

Megyei I. osztály, U19

1. Héhalom SE 16 15 1 0 73–9 46

2. Szécsény VSE 16 12 2 2 60–18 37

3. Mátraterenye 16 9 0 7 57–34 27

4. Érsekvadkert 16 8 2 6 53–40 24

5. Karancslapujtő 16 5 4 7 57–72 18

6. Rimóci SE 16 5 0 11 34–69 15

7. Cered VSE 16 4 1 11 35–55 13

8. Palotási SE 16 4 1 11 29–60 13

9. Pásztói ULC 16 4 1 11 25–66 12

10. Berkenye SE – kizárva

Megjegyzés: Az Érsekvadkerttől 2, míg a Szécsénytől, Karancslapujtőtől és a Pásztótól 1-1 pont levonva.

Rájátszás

1–3. helyért

1. Héhalom SE 20 19 1 0 92–14 58

2. Szécsény VSE 20 13 2 5 68–30 41

3. Mátraterenye SE 20 10 0 10 64–51 30

4–6. helyért

4. Érsekvadkerti UFC 20 12 2 6 84–43 38

5. Rimóci SE 20 7 0 13 55–81 21

6. Karancslapujtő KSE 20 5 4 11 58–110 16

Megjegyzés: A Karancslapujtőtől 3 pont levonva.

7–9. helyért

1. Pásztói ULC 20 7 1 12 46–75 22

2. Cered VSE 20 5 2 13 44–64 17

3. Palotási SE 20 5 2 13 38–81 17

Megyei I. osztály, U16

1. SBTC 20 18 1 1 215–19 55

2. Érsekvadkert 20 18 1 1 196–24 55

3. Szécsény VSE 20 15 1 4 118–42 46

4. Mátraterenye SE 20 12 1 7 83–52 37

5. Rimóci SE 20 11 0 9 81–93 32

6. Cered VSE 20 9 1 10 89–61 28

7. Pásztói ULC 20 9 0 11 100–83 24

8. Héhalom SE 20 7 0 13 53–68 21

9. Palotási SE 20 4 1 15 36–146 13

10. Karancslapujtő KSE 20 3 1 16 39–205 6

11. Csécse SE 20 0 1 19 13–230 1

12. Berkenye SE kizárva

13. Karancs United SE – kizárva

14. Kisterenyei SE – kizárva

Megjegyzés: A Karancslapujtőtől 4, a Pásztótól 3, míg a Rimóctól 1-1 pont levonva.

Megyei II. osztály, Keleti csoport

1. Karancsberény 20 18 0 2 108–30 54

2. Bátonyterenye 20 14 3 3 75–24 45

3. Építők 20 14 2 4 69–40 44

4. Mátraverebély 20 10 2 8 54–43 32

5. Kálló 20 10 0 10 55–62 27

6. Tar 20 7 1 12 37–61 21

7. Jobbágyi 20 7 1 12 42–67 21

8. Kazár 20 6 1 13 35–70 17

9. Mihálygerge 20 5 2 13 39–65 17

10. Kisterenye 20 6 2 12 46–65 15

11. Zagyvaróna 20 5 2 13 35–68 10

12. Bujáki SC – kizárva

Megjegyzés: A Zagyvarónától 7, a Kisterenyétől 5, a Kállótól 3, a Kazártól 2, a Tartól és a Jobbágyitól 1-1 pont levonva.

Megyei II. osztály, Keleti csoport, U19

1. Bátonyterenyei TC 22 20 1 1 125–22 61

2. Mihálygerge SE 22 18 0 4 95–25 54

3. Mátraverebély-Sz. 22 16 1 5 101–40 49

4. Zagyvarónai SE 22 13 2 7 88–42 40

5. Építők KC 22 12 3 7 118–65 39

6. SK Karancsberény 22 10 2 10 68–74 32

7. Kisterenyei SE 22 11 0 11 76–67 29

8. Bujáki SC 22 7 0 15 53–93 18

9. Kazár KSE 22 6 0 16 45–88 14

10. Tari Sz. E. 22 4 4 14 64–121 12

11. Jobbágyi HSE 22 4 1 17 43–123 12

12. Kálló SE 22 4 0 18 39–155 9

Megjegyzés: A Kisterenyétől, Kazártól, Tartól 4-4, Kállótól, Bujáktól 3-3, míg a Zagyvarónától és a Jobbágyitól 1-1 pont levonva.

Megyei II. osztály, Nyugati csoport

1. Bánk 22 19 1 2 107–28 58

2. Mohora 22 18 2 2 78–15 56

3. Diósjenő 22 14 5 3 93–32 47

4. Szendehely 22 13 4 5 46–37 43

5. Szügy 22 13 1 8 71–44 40

6. Nőtincs 22 9 3 10 52–48 29

7. Varsány 22 7 3 12 40–56 24

8. Nagyoroszi 22 7 3 12 54–76 23

9. Rétság 22 7 1 14 30–69 22

10. Nógrádsáp 22 5 2 15 24–64 13

11. Szent Imre DSE 22 3 3 16 27–79 12

12. Őrhalom 22 1 4 17 14–88 7

13. Magyargéc – kizárva

Megjegyzés: A Nógrádsáptól 4, míg a Nagyoroszitól és a Nőtincstől 1-1 pont levonva.

Abszolút felnőttdöntő: Bánk SE–SK Karancsberény 8–2.

Megyei II. osztály, Nyugati csoport, U19

1. Szügy SE 24 21 1 2 155–25 64

2. Szendehely FC 24 21 0 3 154–22 63

3. Diósjenő SE 24 18 3 3 108–27 57

4. Unicum FC Mohora 24 17 2 5 131–36 53

5. Rétság VSE 24 13 1 10 88–68 40

6. Szent Imre DSE 24 12 1 11 87–44 33

7. Őrhalom SE 24 9 1 14 72–110 28

8. Bánk SE 24 9 1 14 61–103 28

9. Nőtincs SE 24 8 0 16 45–98 20

10. Magyargéc SE 24 8 0 16 49–117 20

11. Varsány SE 24 6 2 16 43–98 20

12. Nagyoroszi HBB SE 24 5 0 19 35–109 10

13. Nógrádsáp SE 24 3 0 21 27–198 5

14. Bercel KSK – kizárva

Megjegyzés: A Nagyoroszitól 5, míg a Nőtincstől, Magyargéctől és a Nógrádsáptól 4-4 pont levonva.

Abszolút ifidöntő: Bátonyterenyei TC–Szügy SE 3–2.

Megyei III. osztály, Keleti csoport

1. Ipolytarnóc 18 16 1 1 59–11 49

2. Mátramindszent 18 15 1 2 56–15 46

3. Karancsalja 18 10 5 3 48–22 35

4. Nógrádsipek 18 10 1 7 63–35 31

5. Felsőtold 18 6 4 8 40–40 22

6. Egyházasdengeleg 18 6 2 10 27–46 20

7. Csitár 18 5 4 9 36–43 18

8. Karancs U. 18 5 3 10 35–47 18

9. Ludányhalászi 18 4 4 10 23–47 16

10. Nógrádmarcal 18 0 1 17 10–91 0

11. Lucfalva SK – kizárva

12. Nagybátonyi SC – kizárva

13. Vanyarc KSE – kizárva

Megjegyzés: A Csitártól és a Nógrádmarcaltól 1-1 pont levonva.

Megyei III. osztály, Nyugati csoport

1. Érsekvadkert II. 26 18 4 4 96–37 58

2. Tereske 26 17 3 6 59–33 54

3. Kétbodony 26 15 6 5 78–41 51

4. Nézsa 26 14 5 7 60–37 47

5. Patak 26 14 3 9 70–39 44

6. Romhány 26 13 5 8 55–36 44

7. Ősagárd 26 12 5 9 51–46 41

8. Felsőpetény 26 12 4 10 52–54 40

9. Becske 26 10 4 12 45–42 34

10. Erdőkürt 26 9 5 12 49–51 32

11. Hont 26 9 1 16 41–75 28

12. Ipolyszög 26 8 2 16 49–84 26

13. Keszeg 26 4 4 18 36–92 16

14. Legénd 26 1 1 24 33–107 4

15. Borsosberény SE – kizárva

16. Tolmács SE – kizárva

Megjegyzés: A Pataktól 1 pont levonva.

Abszolút döntő: Ipolytarnóc SE–Érsekvadkert SE II. 1–2.

Megyei I. osztály, női kispályás bajnokság

Alapszakasz

1. Héhalom SE 21 18 2 1 66–9 56

2. Skorpió SE 21 14 2 5 67–27 44

3. BSE Palóc Farkasok 21 14 2 5 51–26 44

4. Toldi DSE Dorogháza 21 11 2 8 48–38 35

5. Bujáki SC 21 9 2 10 32–41 29

6. DKFC 21 6 0 15 32–64 18

7. Diósjenői SE 21 3 2 16 38–75 11

8. SBTC 21 2 2 17 22–76 8

Rájátszás, Felsőház

1. Héhalom SE 15 10 3 2 25–12 33

2. Skorpió SE 15 8 4 3 26–18 28

3. BSE Palóc Farkasok 15 4 4 7 23–23 16

4. Toldi DSE 15 1 3 11 18–39 6

Alsóház

1. Bujáki SC 15 9 4 2 28–13 31

2. Diósjenői SE 15 5 5 5 37–30 20

3. DKFC 15 5 3 7 24–29 18

4. SBTC 15 3 4 8 19–36 13

Futsal, megyei női bajnokság

1. Skorpió SE 4 4 0 0 30–5 12

2. Toldi DSZSE Dorogháza 4 1 1 2 11–19 4

3. Héhalom SE 4 0 1 3 5–22 1

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában