Győztesen hagyta el a ketrecet a nógrádiak harcosa (videó)

A Hungarian Fighting League (HFL) első fordulóján, Siófokon szerepeltek a Zen Mushin Do harcosai.

B.L.

Dastan Askarbekov győzni tudott

Forrás: Beküldött fotó

Koczka Bernát edző arról számolt be portálunknak, hogy a nógrádiak MMA szabályrendszerben léptek szorítóba.

- Ramazan Rysbekov szépen bekezdett, az első menetben volt adok-kapok, voltak gyönyörű átforgatások, a második menetben viszont benézett egy hátsó fojtást ellenfelétől, így a bíró beszüntette a mérkőzést. - mesélte az edző Ramazan szerepléséről, aki 3x3 perces amatőr szabályrendszerben bunyózott a ketrecben.

A másik nógrádi harcos, Dastan Askarbekov a kezdés után lábfelszedés közben begyűjtött egy kontra guillotine fojtást ellenfelétől, de miután kiszabadult, ground and pound (pozícióból ütés földön) közben kiklopfolta ellenfelét. Két egymást követő könyöktechnikával felszakította ellenfele fején a bőrt, a szakadás eret is érintett, a bíró itt is beszüntette a mérkőzést - Dastan így győzni tudott a 3x5 perces profi ketrecharcban.