Foci

2022.09.14. 17:08

A Csati-Karmel együttese vezeti jelenleg a salgótarjáni kispályás labdarúgó bajnokságot

Folytatódott Salgótarjánban a Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság a Sportcentrum salakos pályáin.

Nool

Izgalmas meccseket rendeznek a bajnokságban

Forrás: Nool archívum

Fotó: Hegedűs Márk

A bajnokságot pillanatnyilag a Csati-Karmel csapata vezeti – egy mérkőzéssel többet játszva – a Fort Bau Kft. előtt egy győzelemmel, míg a másodiktól szintén három egységgel lemaradva harmadik helyen áll a Buborék Boys gárdája. A megmérettetésből még négy forduló van hátra.

A 8. forduló eredményei: Pirazol – VGÜ 3–0, Csati-Karmel – Black Silver 4–2, Buborék Boys – Botafogó 5–4, Eurokapu – Next Therm-SZÉF AFC 3–9, San Fodesta – Marketing Klub 5–2, Pintér FC – LAVER 0–2, Pepe Team – Fort-Bau Kft. 4–7.

A 9. forduló eredményei: VGÜ – Buborék Boys 0–3, Next Therm-SZÉF AFC – Pintér FC 7–3, Fort-Bau Kft. – Eurokapu 7–0, Botafogó – San Fodesta 7–2, Black Silver – Pirazol 3–1, LAVER – Csati-Karmel 1–7, Marketing Klub – Pepe Team 2–7.

A 10. forduló programja: Csati-Karmel – Next Therm-SZÉF AFC 6–4 (kedden rendezték), Pintér FC – Fort Bau Kft., csütörtök, 17 óra 45 perc, Botafogó – Marketing Klub, csütörtök, 19 óra, Buborék Boys – Black Silver, péntek, 17 óra 45 perc, Eurokapu – Pepe Team, Pirazol – Laver, péntek, 19 óra.