Futsal

2017.12.07. 15:34

Magabiztosan őrzi első helyét a Skorpió SE

Az elsőszámú kapusa nélkül kiálló Skorpió SE a másodosztály Keleti csoportjának kilencedik körében sima győzelmet aratott a Szolnok ellen.

B.L.-H.P.

Az első félidőben még lőtávolon belül tudtak maradni a vendégek, a szünet utána azonban már olyakor látványos megoldásokat is bemutattak Szabó Gábor tanítványai, így nem forgott veszélyben a három pont sorsa.

Szabó Gábor, a Skorpió SE vezetőedzője: – Nagyon vártuk már, hogy hosszú idő után végre hazai közönség előtt játszunk, ennek ellenére álmosan kezdtük a mérkőzést. Bár a vezetést viszonylag gyorsan megszereztük, a játékunkból hiányzott a lendület és a kreativitás. A második játékrészben már nagyobb sebességre kapcsoltunk, sikerült szép támadásokból gólokat szerezni, de sok esetben kapkodtunk és a kapu előtt rossz döntéseket hoztunk. Ami pozitívum, hogy közepes játékkal is sikerült nyernünk egy nagyon szimpatikus csapat ellen.

Fotók: B.L.

Nők, Keleti csoport, 9. forduló

Skorpió SE Salgótarján – Szolnok Fanatic SE 8–2 (2–1)

Salgótarjáni Városi Sportcsarnok, vezette: Strehó E., Lovasi J. Salgótarján: Cseh-Rusz – Tóth F., Koch, Bede Anna, Bede Anett. Csere: Mátyás (kapus), Bokor, Balya, Molnár A., Mészáros. Edző: Szabó Gábor. Szolnok: Gombkötő – Pázmándi, Nagy Z., Szívósné, Vágó. Csere: Gál M. Edző: Csörghe Tamás. Gl.: Koch (1., 31.), Bede Anna (11., 30., 35.), Bokor (22.), Balya (29.), Bede Anett (39.), ill. Vágó (18., 32.). Sárga lap: Gál M. (23.).

További eredmények: Békéscsabai Wanted SC – Debreceni EAC 0–12 (0–6), MVFC Női Berettyóújfalu – Szent Mihály FC Szeged 5–0 (2–0).