Munkalehetőség

2024.01.15. 12:46

Állásajánlat Salgótarjánban: online szerkesztőt keres a Nool.hu!

Az online világban jártas, a közösségi platformokon otthonosan mozgó kollégát keresünk a Nool.hu szerkesztőségébe.

Nool.hu

A Mediaworks Hungary Zrt. online szerkesztő munkatársat keres a Nool.hu csapatába salgótarjáni munkavégzéssel.

FELADATOK

  • Online tartalmak (cikkek, fotók, videók) szerkesztése, előállítása
  • Közösségi felületek (Facebook, Instagram, TikTok) kezelése
  • Kapcsolattartás az újságírókkal, fotósokkal

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló íráskészség és helyesírás
  • Közösségi platformok ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kreativitás, gyorsaság, pontosság
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Nógrád vármegyei helyismeret, közéleti jártasság

ELŐNYT JELENT

  • Kommunikáció-/médiaszakos végzettség
  • Tartalomszerkesztői rendszerben (CMS) való jártasság
  • Alapvető képszerkesztési ismeretek (vágás, szintezés, fényerő, élesítés)
  • Podcast- és videóvágási ismeretek
  • Videós platformok (YouTube, Videa, TikTok) ismerete
  • Keresőoptimalizálási ismeretek (SEO)

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozott idejű, megújítható szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati háttér
  • Kellemes munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Salgótarján

Pályázatodat a bruttó bérigény és a munkakör (online szerkesztő - Salgótarján) megjelölésével küldd a [email protected] e-mail-címre! Jelentkezésedet 2024. január 31-éig várjuk.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában