MLS

2022.04.03. 10:16

Gazdag újabb győztes meccsen szerzett gólt

Gazdag Dániel, a Philadelphia Union magyar válogatott játékosa ismét gólt szerzett az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS), csapata az alapszakasz szombati játéknapján otthon 2-0-ra legyőzte a Charlotte együttesét.

A magyar légiós kezdőként lépett pályára, és csapata második gólszerzőjeként a 46. percben volt eredményes. A támadó középpályást a 91. percben cserélték le.

A Philadelphia döntetlennel kezdte a bajnoki idényt, azóta negyedszer győzött - ezeken 8-1 a gólkülönbsége -, és 13 pontjával a Keleti főcsoport első helyén áll. Gazdag az utóbbi négy összecsapás mindegyikén betalált az ellenfél kapujába.

Borítókép: Gazdag Dániel (MTI/Koszticsák Szilárd)