Labdarúgás

2021.06.29. 17:12

Bajnok lett a Mindszent és a Patak, gólzáporos meccsen nyert a Karancsalja

A megyei III. osztály Keleti csoportjában a 30., míg a Nyugatiban a 34. forduló mérkőzéseit rendezték meg a hétvégén.

B. T.

Keleti csoport, 30. forduló

Felsőtoldi Cserhát TSE – Magyargéci ZSSE 3–9 (0–4)

Felsőtold, vezette: Elischer M. (Reviczki J.).

Felsőtoldi Cserhát TSE: Imre D. – Szalkai, Szentgyörgyi, Ludányi, Figura, Hucskó, Berzák, Csömör, Szita, Imre Cs., Buda.

Magyargéci ZSSE: Oláh M. – Pintér, Oláh Á., Ökrös Sz. (Csík R.), Ökrös P., Rádi R., Ökrös M., Lakatos, Csík D., Jónás (Oláh A.), Botos (Rácz).

Gl.: Hucskó, Buda, Figura, Ill. Oláh Á. (6), Ökrös P. 2), Botos A.

Varsány SE – Kazár KSE 4–1 (4–1)

Varsány, vezette: Urbán V.

Varsány SE: Baráth – Takács R., Rigó, Mócsány, Unyi, Hegedűs (Lehoczki), Mlinkó, Király (Kilczin), Puszta (Friskó), Takács G., Kiss.

Kazár Kse: Kárász – Keviczki G., Keviczki R., Kovács V., Dobos (Takács B.), Varga, Ihracska, Körmöczi D., Körmöczi M., Szikói, Szakos.

Gl.: Takács ., Ill. Kiss (2), Varga, Friskó.

Ipolytarnóc SE – Mátramindszent SE 3–3 (2–1)

Ipolytarnóc, vezette: Kis Zs.

Ipolytarnóc SE: Illefalvi – Gál Á. (Oláh A.), Kiss Sz., Líber, Ökrös, Uzsinszki, Kis P., Molnár (Földi), Pál, Boros, Oláh T.

Mátramindszent SE: Barkó – Zsákai, Pozsár, Budai L., Budai K., Árva, Dancsok (Kis Á.), Szűcs, Kun (Kis M.), Orosz, Berki.

Gl.: Kis P. (2),Oláh T., Ill. Budai (3).

Karancsalja MSE – Karancskeszi KSE 12–1 (4–1)

Karancsalja, vezette: Bozó P. (Dobsonyi L.).

Karancsalja MSE: Kucsera – Máté, Szokács, Pupork A., Fekete, Gerhát, Sasvári, Papp, Csicsman, László, Mede.

Karancskeszi KSE: Puporka K. – Boros, Oroszlányi, Tátrai, Balogh G., Balogh J., Oláh, Harmat, Dienes, Lantos.

Gl.: Puporka R. (4), Gerhát (3), Fekete Z. (2), Kucsera (2), Csicsman, Ill. Lantos. A Karancskeszi Tíz Fővel Játszott.

Ecseg SE – Feláldozhatók SE 7–2 (1–1)

Ecseg, vezette: Sáfrány Sz.

Ecseg SE: Burbiczki – Gaál, Mihalik Sz., Zsiga, Mihalik J., Kelemen, Mihalik R., Bognár, Baranyi M., Baranyi T., Horváth.

Feláldozhatók SE: Berki – Brumár, Kardos, Berta, Csonka D., Tatter (Csonka A.), Könnyű, Makó, Botos, Bartus, Oláh (Jónás).

Gl.: Mihalik J. (4), Mihalik Sz., Baranyi T., Kelemen, Ill. Makó, Tatter.

Cered VSE – Héhalom SE II. 0–2 (0–1)

Cered, vezette: Duch M.

Cered VSE: Vallus – Kovács, Szomor Sz. (Báder), Török (PÁL), Puporka, Szomor K., oláh, radics, tősér, tóth (Hajdu R.), Miskolczi.

Héhalom SE II.: Fehér – Sándor (Németh), Tasnádi (Ruska), Hajdú A., Diviák (Nagy), Baranyi G., Gyuriska, Horváth, Hajdú J., Baranyi R., Hegedűs.

Gl.: Sándor, Hajdú A.

Doboskút Sk Nógrádsipek – Építők KC II. Somos 3–0 (játék Nélkül)

Szabadnapos: Ludányhalászi SE.

A góllövőlista élcsoportja

52 gólos: Budai Lajos (Mátramindszent). 50: Oláh Áron (Magyargéc). 31: Mihalik János (Ecseg). 28: Puporka Richárd (Karancsalja). 22: Kiss Ádám (Varsány). 19: Oláh Flórián (Cered). 16: Hucskó Roland (Felsőtold), Jakab Győző (Mátramindszent), Sándor Kornél (Héhalom II.).

A bajnokság végeredménye

1. Mátramindszent SE 28 22 5 1 134-32 71

2. Magyargéci ZSSE 28 17 3 8 107-60 54

3. Héhalom SE II. 28 17 3 8 75-44 54

4. Ecseg SE 28 17 1 10 87-70 52

5. Karancsalja MSE 28 16 4 8 88-53 52

6. Ipolytarnóc SE 28 16 4 8 74-61 52

7. Varsány SE 28 13 7 8 81-52 46

8. Építők KC II. Somos 28 13 1 14 74-93 40

9. Feláldozhatók SE 28 12 5 11 71-69 40

10. Doboskút SK Nógrádsipek 28 10 4 14 52-64 34

11. Kazár KSE 28 9 6 13 48-73 32

12. Cered VSE 28 8 4 16 61-94 16

13. Felsőtoldi Cserhát TSE 28 5 1 22 44-105 16

14. Karancskeszi KSE 28 4 3 21 49-119 15

15. Ludányhalászi SE 28 4 3 21 36-92 14

16. Kálló SE kizárva

Megjegyzés: A Ceredtől 12, a Feláldozhatók, a Kazár és a Ludányhalászi csapatától 1-1 pont levonva.

Nyugati csoport, 34. forduló

Ipolyszögi SE – Rétság VSE 4–3 (1–2)

Balassagyarmat, vezette: Kovács M. (Fábián D.).

Ipolyszögi SE: Ivanics – Bognár, Selymes, Tóth, Maglódi K. (Pataki), Takács, Trepinszki Sz., Keresztes, Kárdási E., Maglódi G., Dudás.

Rétság VSE: Ruzsa – Fábián, Monostori L., Adamek (Burján), Rózsa (Hekli), Homolya E., Homolya A., Benkocs, Lakatos (Zsíros), Kenyeres, Maglódi.

Gl.: Takács (2), Pataki, Bognár, ill. Rózsa, Homolya A., Maglódi.

Patak SE – Csitár SE 9–2 (3–0)

Patak, vezette: Béres K. (Sipos R.).

Patak SE: Oláh R. – Horváth (Szabó Z.), Mócsány (Kürtössy), Paulicsek (Krausz), Oravecz (Bella), Faludi (Várhegyi), Fritz, Szabó L., Huttyán, Csókási, Simó.

Csitár SE: Janusek – Széles, Bangó (László), Tóth, Baráz (Csernyik), Kovács I. (Komjáti), Tamás, Kovács A., Szolik, Fehér, Bolyós (Seidel).

Gl.: Bella (2), Huttyán (2), Oravecz, Faludi, Szabó L., Fritz, Krausz, ill. Komjáti, Kovács.

Keszegi SE – Nógrádsáp SE 13–3 (3–2)

Keszeg, vezette: Pál A. (Horváth S., Sipos R.).

Keszegi SE: Rojkovics G. – Murcsik P. (Mezei), Pistyúr (Murcsik T.), Gyurina, Turcsán, Belencsák (Terjék), Cseri, Gombos, Kovács, Muszta P., Gyetván.

Nógrádsáp SE: Tar – Sallai, Lepsényi, Virág, Pap, Baltringer, Sárközi, Petró, Réczi, Urbán, Dudás.

Gl.: Muszta (4), Kovács (4), Gyurina (4), Gombos, ill. Virág (2), Pap,

Egyházasdengeleg FE – Nagyoroszi HBB SE 3–3 (1–0)

Egyházasdengeleg, vezette: Nagy S. (Szabó T.).

Egyházasdengeleg FE: Jessin – Berkes, Franka, Liptai, Pete, Szűcs, Gyurik B., Gyurik P., Báthy D. (Mlinárcsek), Báthy A. (Falta), Bacskai.

Nagyoroszi HBB SE: Brinyiczki – Dombai, Garazsi, Bander, Virág D. (Vasas), Víg, Kovács, Virág Zs., Tóth, Szabó, Pál.

Gl.: Báthy D. (2), Gyurik B., ill. Virág Zs., Bander, Víg.

Dejtár SE – Felsőpetény SE 3–0 (1–0)

Dejtár, vezette: Kiss D., Szász K.).

Dejtár SE: Kopó – Hársfalvi (Németh), Gál M., Lázár ( Gál B.), Kürtössy K. (Mitasz), Csabai, Kónya (Smitnya), Balatoni, Trubin, Jakus (Linzenbold), Gál N.

Felsőpetény SE: Piszár – Varga, Belovai, Rendi (Benyusovics E.), Garai G., Kocsis, Karacs, Garai M. (Csámpai), Sógor (Hugyecz), Szalai, Tabics.

Gl.: Jakus K. (2), Lázár.

Bernecebaráti-Kemence – Kétbodony SE 3–0 (játék nélkül)

Romhány SE – Nógrádsáp SE 3–0 (játék nélkül)

Legéndi SE – Érsekvadkert SE II. 0–3 (játék nélkül)

Szabadnapos: Őrhalom SE.

A góllövőlista élcsoportja

47 gólos: Oravecz Roland (Patak). 42: Bogdány Zsolt (Patak). 35: Kovács Róbert (Kétbodony). 32: Hegedűs Máté (Romhány). 31: Muszta Péter (Keszeg), Szabó László (Érsekvadkert II.). 28: Szabó Levente (Érsekvadkert II.). 27: Tabics Dávid József (Felsőpetény).

A bajnokság végeredménye

1. Patak SE 32 26 5 1 191-39 83

2. Romhány SE 32 26 3 3 110-34 81

3. Érsekvadkert SE II. 32 26 4 2 144-44 80

4. Dejtár SE 32 22 1 9 119-45 67

5. Bernecebaráti-Kemence 32 18 3 11 97-59 57

6. Tereske KSE 32 17 3 12 89-62 54

7. Felsőpetény SE 32 16 1 15 98-76 49

8. Rétság VSE 32 15 4 13 91-80 49

9. Kétbodony SE 32 15 4 13 92-94 49

10. Ipolyszögi SE 32 14 3 15 63-79 45

11 Keszegi SE 32 12 5 15 89-89 41

12. Csitár SE 32 9 5 18 60-120 32

13. Legéndi SE 32 9 4 19 64-135 31

14. Egyházasdengeleg FE 32 6 2 24 52-121 20

15. Nagyoroszi HBB SE 32 5 7 20 66-126 19

16. Nógrádsáp SE 32 5 3 24 58-133 18

17. Őrhalom SE 32 2 1 29 30-177 6

Megjegyzés: A Nagyoroszitól 3, az Érsekvadkert II-től 2, míg az Őrhalomtól 1 pont levonva.

Ezek is érdekelhetik