Verseny

2024.05.14. 19:10

Karate: bronzérmet szerzett a svájci versenyen a szügyi sportoló

Az elmúlt hétvégén rendezték meg a Fujimura Kupát Svájcban, ahol hat nemzet sportolói indultak.

Lászlók Judit

A hétvégén került megrendezésre a Fujimura Kupa Svájcban

Forrás: Balassagyarmati Karate SE

A négy fős magyar csapatot Barki Gábor (Tárnoki Karate SE), Szalai Rebeka (Katana SE), Takács Csenge (Balassagyarmati Karate SE) és Sárfi Simon (Tárnoki Karate SE) képviselte – adta hírül közösségi oldalán a Balassagyarmati Karate Sportegyesület. Mint írták, a szügyi Takács Csenge, a balassagyarmati egyesület versenyzője U18 formagyakorlat versenyszámban 3. helyezést ért el a döntőben.

Mindezen kívül a bejegyzésből megtudhattuk még, hogy Sárfi Simon junior kata versenyszámban 3. helyezett lett. Szalai Rebeka felnőtt női kata kategóriában a 3.helyen, míg felnőtt női kumite versenyszámban a 2. helyen végzett. Barki Gábor pedig 5-8. helyen végzett a kata versenyszámban.