Munkalehetőség

2024.04.02. 14:04

Szeretsz videózni? Itt egy jó állásajánlat számodra!

Nógrádi állásajánlat: a Mediaworks Hungary Zrt. a Nool.hu szerkesztőségébe videós újságírót keres.

Nool.hu

Légy te is tagja salgótarjáni csapatunknak, és segíts nekünk abban, hogy a megye legfontosabb, legérdekesebb hírei mindenkihez eljussanak! A Mediaworks Hungary Zrt. a Nool.hu szerkesztőségébe olyan munkatársat keres, aki jártas a rövid formátumú videók készítésében, de az írott tartalmak (cikkek) előállítása sem idegen számára.

FELADATOK

  • Videós és/vagy írott tudósítások, interjúk, riportok készítése
  • Társadalmi, politikai, gazdasági és kulturális eseményeken, rendezvényeken, sajtótájékoztatókon való részvétel, ezekről beszámolók készítése
  • Önálló témák felkutatása, majd ezekből tartalomgyártás

ELVÁRÁSOK

  • Érettségi
  • Jó beszédkészség
  • Jó helyesírás és íráskészség
  • Videós közösségi platformok (Facebook Reels, YouTube Shorts, TikTok) és trendek ismerete
  • Nógrádi helyismeret, közéleti jártasság

ELŐNYT JELENT

  • Felsőfokú végzettség
  • Videóvágási alapismeretek
  • SEO-alapismeretek
  • 1-3 év szakmai (kommunikációs/videós) tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti státusz
  • Nagyvállalati háttér, jó munkakörülmények
  • Versenyképes bérezés
  • A próbaidő letelte után kafetéria

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Nógrád vármegye bármely területéről jelentkezhetsz
  • Szerkesztőségünk Salgótarjánban található

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzodat a munkakör megjelölésével („videós újságíró – Nool.hu”) és a bérezési igénnyel [email protected] e-mail címre. Kérjük, a pályázatodhoz referenciákat és/vagy egy helyi vonatkozású pályamunkát is csatolj!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában