Február 15-én indult el a Tündérszépek országos szépségversenyünk első fordulója, melyben megyénk szépségei mutatkoznak be. Harminc napon át minden nap új szépséget mutatunk be hírportálunkon, ahol olvasóink szíveket is oszthatnak a szépségeknek, akik vagy saját portfólióval indulnak, vagy pedig portálunk fotósai készítenek róluk képeket.
A héten hét lányt mutattunk be: Németh Dzsenifer, Diószegi Nikolett, Kovács Dóra, Jakubovics Mónika, Kürti Adrienn, Dobrocsi Sára, és Varga Liliána várja a szívecskéket. Így már tizenhárom lány van versenyben a Tündérszépek királynői címéért. A megyei fordulóba eddig bejutott lányok rövid bemutatkozását, és a szavazófelületüket ide kattintva érhetitek el.
Értékeléseitekkel ráadásul nem csak kedvenceiteket segíthetitek, hanem számos nyeremény gazdái is lehettek. Országos szépségversenyünkre még lehet jelentkezni, de a 30-as mezőny helyei gyorsan fogynak!