Labdarúgás

2018.09.17. 14:18

Vereséget szenvedett az SBTC

Az NB III. Keleti csoportjában a hetedik fordulóban az SBTC a Jászberény ellen lépett pályára idegenben.

????????????????????????????????????

Fotó: Bakos László, NMH

Jászberényi FC–SBTC 2–1 (1–0)

Gyöngyös, Kömlei Spt., 200 néző, vezette: Katona B. (Molnár A., Marozsi G.).

Jászberényi FC: Miski – László, Szemere, Hevesi-Tóth, Ludasi (Lékó, 78.) – Fejes, Svedyuk, Szanku (Herczeg, 55.), Ilkovics – Farkas (Szanyi, 65.) Sándor. Vezetőedző: Arany László.

SBTC: Megyeri – Nyéki, Benkő-Bíró, Híves, Czutor – Bata (Bódis, 75.), Magos (Ribarics, 60.), Tóth M. (Modra, 60.), Tóth O. – Tarlósi M., Tarlósi P. Vezetőedző: Vágó Attila.

Gl.: Svedyuk (45.) Ludasi (68.), ill. László (öngól, 74.).

Sárga lap: Sándor (44.), Herczeg (88.), ill. Híves (52.).

Kiállítva: Fejes (63.).

Jók: Svedyuk, Szemere, Ludasi, ill. Híves, Nyéki.

45. perc: László indította Farkast a jobb oldalon, beadása után a labdát Svedyuk 8 méterről helyezte a hálóba. 1–0.

62. perc: Szemere-Farkas összjáték végén utóbbi lövését a gólvonalról mentette ­Megyeri.

63. perc: Fejes belerúgott földön fekvő ellenfelébe, azonnal piros lapot kapott.

68. perc: László indította Szemerét a jobb oldali vonal mellett, akinek beadása után Ludasi 8 méterről bólintotta a kapuba a labdát. 2–0.

74. perc: A vendégek jobb oldali beadása Lászlóról előbb a kapufára, majd onnan a hálóba pattant. 2–1.

A hazaiaknak kellemetlen ellenfélnek bizonyult az újonc SBTC csapata. Nehezen birkózták ki a győzelmet a jól küzdő vendégek ellen.

További eredmények: Cigánd–Nyírbátor 1–3 (1–1), Szolnoki MÁV–Füzesgyarmat 2–1 (0–0), DEAC–Eger SE 0–0, Sajóbábony–Putnok 1–3 (1–1), Tállya–Tiszaújváros 1–1 (0–0), ESMTK–Sényő 0–3 (0–2), DVTK II–Gyöngyösi AK 2–2 (0–1).