Sport

2016.08.07. 00:18

Rio 2016 - Hosszú Katinka világcsúccsal aranyérmes 400 méter vegyesen

fenyvesi

Hosszú Katinka 4:26.36 perces, hatalmas világcsúccsal nyert aranyérmet 400 méter vegyesen a riói olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

Rio de Janeiro-MTI. Hosszú pályafutása első ötkarikás érmét szerezte, míg a magyar csapatnak ez volt a második aranya az első napon Rióban.

[caption id="" align="aligncenter" width="600"] Hosszú Katinka örül, miután világcsúccsal győzött a 2016-os riói nyári olimpia 400 méteres vegyesúszás versenyszámának döntőjében a Rio de Janeiró-i Olimpiai Uszodában 2016. augusztus 6-án. MTI Fotó: Kovács Tamás[/caption]