premier league

2020.01.30. 08:55

Megállíthatatlan a Liverpool

A veretlenül listavezető Vörösök 2-0-ra győzött a West Ham United otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójából elhalasztott, szerdán pótolt mérkőzésén.

Liverpool's German manager Jurgen Klopp applauds the fans following the English Premier League football match between West Ham United and Liverpool at The London Stadium, in east London on January 29, 2020. - Liverpool won the match 2-1. (Photo by Glyn KIRK / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

Forrás: AFP

Fotó: Glyn Kirk

A Bajnokok Ligájában címvédő gárda Mohamed Szalah 11-es góljával szerezte meg a vezetést a 35. percben, aztán az ő előkészítéséből Alex Oxlade-Chamberlain az 52. percben növelte az előnyt.

A Liverpool legutóbbi 15. bajnokiját megnyerte, összességében 40 meccs óta veretlen a Premier League-ben, 35 győzelem és 5 döntetlen a mérlege.