teke

2021.04.30. 15:15

A harmadosztályban élen áll a Nádújfalu KSE

A női Szuperligában szereplő Bátonyterenyei TK-Viktória csapata jelenleg az utolsó helyen áll a tabellán.

B. T.

A férfi NB I. Keleti csoportjában a SALGÓZD TK a hatodik, a Bátonyterenyei TK a kilencedik, míg az NB II. Keleti csoportjában a Nádújfalu az első, a Somosi TK pedig a sereghajtó.

Eredmények, Szuperliga, nők

10. forduló: Rákoshegyi VSE I.–Bátonyterenyei TK 7–1, Rákoshegyi VSE II.–BKV Előre 2–6, Balatoni Vasas–Ferencváros 0–8 (játék nélkül), ZTE–Tatabánya 7–1.

11. forduló: Bátonyterenyei TK–Rákoshegyi VSE II. 2–6, BKV Előre–Balatoni Vasas 8–0 (játék nélkül), Ferencváros–Győr 8–0 (játék nélkül), Tatabánya –Rákoshegyi VSE I. 3–5.

12. forduló: Balatoni Vasas–Bátonyterenyei TK 0–8 (játék nélkül), Győr–BKV Előre 5–3, ZTE–Ferencváros 6–2, Rákoshegyi VSE II.–Rákoshegyi VSE I. 1–7.

13. forduló: Bátonyterenyei TK–Győr SE 8–0 (játék nélkül), BKV Előre–ZTE 5–3, Ferencváros –Tatabánya 7–1, Balatoni Vasas– Rákoshegyi VSE II. 0–8 (játék nélkül).

14. forduló: ZTE– Bátonyterenyei TK 8–0 (játék nélkül), Tatabánya–BKV Előre 6–2, Rákoshegyi VSE I.–Balatoni Vasas 8–0 (játék nélkül).

A bajnokság állása: 1. Ferencvárosi TC 20, 2. Rákoshegyi VSE I. 18, 3. Tatabányai SC 14, 4. ZTE-ZÁÉV TK 12, 5. Ipartechnika Győr SE 12, 6. BKV Előre SC 8, 7. Rákoshegyi VSE II. 8, 8. Balatoni Vasas SE 8, 9. Bátonyterenyei TK-Viktória 4.

NB I. Keleti csoport, férfiak

10. forduló: CHINOIN SC– DYNAMO SC 4–4.

11. forduló: Bátonyterenyei TK–Gyula 2–6, DYNAMO SC–Szolnoki MÁV 5–3, BKV Előre–NKM Gáz 7–1, Szank–Eger 3–5, Szegvár–SALGÓZD 7–1.

12. forduló: Szegvár–Gyula 8–0, Szank–SALGÓZD 3–5, BKV Előre–Eger 7–1, DYNAMO SC–NKM Gáz 5–3, CHINOIN SC–Szolnoki MÁV 2–6.

13. forduló: Eger–DYNAMO SC 1–7, SALGÓZD–BKV Előre 5–3, Gyula–Szank 6–2, Bátonyterenyei TK–Szegvár 2–6.

14. forduló: Szank–Bátonyterenyei TK 5–3, BKV Előre–Gyula 4–4, DYNAMO SC–SALGÓZD 6–2, CHINOIN SC–Eger 3–5, Szolnoki MÁV–NKM Gáz 6–2 .

15. forduló: Eger–Szolnoki MÁV 2–6, SALGÓZD–CHINOIN SC 5–3, Gyula–DYNAMO SC 6–2 , Bátonyterenyei TK–BKV Előre 1–7, Szegvár–Szank 8–0.

16. forduló: DYNAMO SC–Bátonyterenyei TK 7–1, CHINOIN SC–Gyula 3–5, Szolnoki MÁV–SALGÓZD 7–1, NKM Gáz–Eger 7–1, BKV Előre–Szegvár 1–7.

A bajnokság állása: 1. Szegvári Tekézők SE 27, 2. Szolnoki MÁV SE 22, 3. DYNAMO Sport Club 21, 4. BKV Előre SC 17, 5. Gyulai SE DIG-BUILD 15, 6. SALGÓZD TK 14, 7. Vilati Eger SE 11, 8. NKM Gáz SE 11, 9. Bátonyterenyei TK 8, 10. CHINOIN SC 7, 11. Szanki OBSE 5.

NB II. Keleti csoport, férfiak

11. forduló: Tiszakécske–Fővárosi Vízművek 6–2, PRIMA–Széchenyi SC 5–3, Sajóbábony–Postás SE 2–6, Olajos TK–Mezűtúr 6–2,

12. forduló: Mezőtúr–Tiszakécske 3–5, Sajóbábony–Fővárosi Vízművek 7–1, PRIMA– Postás SE 3–5, Olajos TK–Somosi TK 5–3.

13. forduló: Nádújfalu–Olajos TK 8–0 (játék nélkül), Fővárosi Vízművek–PRIMA 6–2, Tiszakécske–Sajóbábony 8–0 (játék nélkül), Somosi TK–Mezőtúr 5–3.

14. forduló: PRIMA–Tiszakécske 6–2, Olajos TK–Széchenyi SC 3–5, Somosi TK–Nádújfalu 1–7, Sajóbábony–Mezőtúr 5–3.

15. forduló: Mezőtúr–Nádújfalu 8–0, Széchenyi SC–Somosi TK 7–1, Postás SE–Olajos TK 5–3, Sajóbábony– PRIMA 6–2.

16. forduló: Olajos TK–Fővárosi Vízművek 5–3, Somosi TK–Postás SE 4–4, Nádújfalu–Széchenyi SC 6–2, PRIMA–Mezőtúr 6–2.

A bajnokság állása: 1. Nád­új­fa­lu KSE 23, 2. Postás SE 16, 3. Tiszakécske VSE 15, 4. Olajos TK 14, 5. Mezőtúri AFC 11, 6. Sajóbábonyi VTE 11, 7. Fővárosi Vízművek SK 11, 8. PRIMA SE 10, 9. Széchenyi SC 10, 10. Somosi TK 9.

Címkék#teke
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!