Labdarúgás

2019.08.02. 09:44

Hazai pályán kezd a Balassagyarmat

A hétvégén megkezdődnek az NB III. Keleti csoportjában a bajnoki küzdelmek. Az újonc Balassagyarmati VSE az első fordulóban a Diósgyőri VTK II. csapatát látja vendégül.

1. forduló

Augusztus 4., vasárnap, 17 óra: Erzsébeti SMTK – FC Hatvan, Ceglédi VSE – Eger SE, Jászberényi FC – Füzesgyarmati SK, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Gyöngyösi AK, Balassagyarmati VSE – Diósgyőri VTK II., Sényő-Carnifex FC – Debreceni VSC II., Debreceni EAC – Putnok FC, Ózdi Kohász SC – Tállya KSE.

2. forduló

Augusztus 11., vasárnap, 17 óra: FC Hatvan – Ózdi Kohász SC, Tállya KSE – Debreceni EAC, Putnok FC – Sényő-Carnifex FC, Debreceni VSC II. – Balassagyarmati VSE, Diósgyőri VTK II. – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Gyöngyösi AK – Jászberényi FC, Füzesgyarmati SK – Ceglédi VSE, Eger SE – Erzsébeti SMTK.

3. forduló

Augusztus 18., vasárnap, 17 óra: Jászberényi FC – Diósgyőri VTK II., Balassagyarmati VSE – Putnok FC, FC Hatvan – Eger SE, Erzsébeti SMTK – Füzesgyarmati SK, Ceglédi VSE – Gyöngyösi AK, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Debreceni VSC II., Sényő-Carnifex FC – Tállya KSE, Debreceni EAC – Ózdi Kohász SC.

4. forduló

Augusztus 25., vasárnap, 17 óra: Debreceni EAC – FC Hatvan, Ózdi Kohász SC – Sényő-Carnifex FC, Tállya KSE – Balassagyarmati VSE, Putnok FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Debreceni VSC II. – Jászberényi FC, Diósgyőri VTK II. – Ceglédi VSE, Gyöngyösi AK – Erzsébeti SMTK, Füzesgyarmati SK – Eger SE.

5. forduló

Szeptember 1., vasárnap, 16 óra: Erzsébeti SMTK – Diósgyőri VTK II., Ceglédi VSE – Debreceni VSC II., Jászberényi FC – Putnok FC, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Tállya KSE, Balassagyarmati VSE – Ózdi Kohász SC, Sényő-Carnifex FC – Debreceni EAC, Eger SE – Gyöngyösi AK, FC Hatvan – Füzesgyarmati SK.

6. forduló

Szeptember 8., vasárnap, 16 óra: Sényő-Carnifex FC – FC Hatvan, Debreceni EAC – Balassagyarmati VSE, Ózdi Kohász SC – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Tállya KSE – Jászberényi FC, Putnok FC – Ceglédi VSE, Debreceni VSC II. – Erzsébeti SMTK, Diósgyőri VTK II. – Eger SE, Gyöngyösi AK – Füzesgyarmati SK.

7. forduló

Szeptember 15., vasárnap, 16 óra: Erzsébeti SMTK – Putnok FC, Ceglédi VSE – Tállya KSE, Jászberényi FC – Ózdi Kohász SC, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Debreceni EAC, Balassagyarmati VSE – Sényő-Carnifex FC, Füzesgyarmati SK – Diósgyőri VTK II., Eger SE – Debreceni VSC II., FC Hatvan – Gyöngyösi AK.

8. forduló

Szeptember 29., vasárnap, 16 óra: Balassagyarmati VSE – FC Hatvan, Sényő-Carnifex FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Debreceni EAC – Jászberényi FC, Ózdi Kohász SC – Ceglédi VSE, Tállya KSE – Erzsébeti SMTK, Putnok FC – Eger SE, Debreceni VSC II. – Füzesgyarmati SK, Diósgyőri VTK II. – Gyöngyösi AK.

9. forduló

Október 6., vasárnap, 14.30 óra: Erzsébeti SMTK – Ózdi Kohász SC, Ceglédi VSE – Debreceni EAC, Jászberényi FC – Sényő-Carnifex FC, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Balassagyarmati VSE, Gyöngyösi AK – Debreceni VSC II., Füzesgyarmati SK – Putnok FC, Eger SE – Tállya KSE, FC Hatvan – Diósgyőri VTK II.

10. forduló

Október 12., szombat, 14.30 óra: Termálfürdő FC Tiszaújváros – FC Hatvan, Balassagyarmati VSE – Jászberényi FC, Sényő-Carnifex FC – Ceglédi VSE, Debreceni EAC – Erzsébeti SMTK, Ózdi Kohász SC – Eger SE, Tállya KSE – Füzesgyarmati SK, Debreceni VSC II. – Diósgyőri VTK II., Putnok FC – Gyöngyösi AK.

11. forduló

Október 20., vasárnap, 14 óra: Erzsébeti SMTK – Sényő-Carnifex FC, Ceglédi VSE – Balassagyarmati VSE, Jászberényi FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Diósgyőri VTK II. – Putnok FC, Gyöngyösi AK – Tállya KSE, Füzesgyarmati SK – Ózdi Kohász SC, Eger SE – Debreceni EAC, FC Hatvan – Debreceni VSC II.

12. forduló

Október 27., vasárnap, 13.30 óra: Jászberényi FC – FC Hatvan, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Ceglédi VSE, Balassagyarmati VSE – Erzsébeti SMTK, Sényő-Carnifex FC – Eger SE, Debreceni EAC – Füzesgyarmati SK, Ózdi Kohász SC – Gyöngyösi AK, Tállya KSE – Diósgyőri VTK II., Putnok FC – Debreceni VSC II.

13. forduló

November 3., vasárnap, 13.30 óra: Erzsébeti SMTK – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Ceglédi VSE – Jászberényi FC, Debreceni VSC II. – Tállya KSE, Diósgyőri VTK II. – Ózdi Kohász SC, Gyöngyösi AK – Debreceni EAC, Füzesgyarmati SK – Sényő-Carnifex FC, Eger SE – Balassagyarmati VSE, FC Hatvan – Putnok FC.

14. forduló

November 10., vasárnap, 13.30 óra: Ceglédi VSE – FC Hatvan, Jászberényi FC – Erzsébeti SMTK, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Eger SE, Balassagyarmati VSE – Füzesgyarmati SK, Sényő-Carnifex FC – Gyöngyösi AK, Debreceni EAC – Diósgyőri VTK II., Ózdi Kohász SC – Debreceni VSC II., Tállya KSE – Putnok FC.

15. forduló

November 17., vasárnap, 13 óra: Erzsébeti SMTK – Ceglédi VSE, Putnok FC – Ózdi Kohász SC, Debreceni VSC II. – Debreceni EAC, Diósgyőri VTK II. – Sényő-Carnifex FC, Gyöngyösi AK – Balassagyarmati VSE, Füzesgyarmati SK – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Eger SE – Jászberényi FC, FC Hatvan – Tállya KSE.

16. forduló

November 24., vasárnap, 13 óra: FC Hatvan – Erzsébeti SMTK, Eger SE – Ceglédi VSE, Füzesgyarmati SK – Jászberényi FC, Gyöngyösi AK – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Diósgyőri VTK II. – Balassagyarmati VSE, Debreceni VSC II. – Sényő-Carnifex FC, Putnok FC – Debreceni EAC, Tállya KSE – Ózdi Kohász SC.

17. forduló

December 1., vasárnap, 13 óra: Debreceni EAC – Tállya KSE, Sényő-Carnifex FC – Putnok FC, Balassagyarmati VSE – Debreceni VSC II., Termálfürdő FC Tiszaújváros – Diósgyőri VTK II., Jászberényi FC – Gyöngyösi AK, Ceglédi VSE – Füzesgyarmati SK, Erzsébeti SMTK – Eger SE, Ózdi Kohász SC – FC Hatvan.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában