Labdarúgás

2019.07.29. 09:38

Sportnapot tartottak Ajnácskőn

Az SKSE-öregfiúk labdarúgócsapata Ajnácskőn nemzetközi tornán vett részt.

A harmadik alkalommal szervezett rendezvényen nagyszámú közönség előtt léptek pályára. Az aj­nács­kői vár alatt elterülő sportpálya remek helyszíne volt a csapatok versengésének. A nagy iramú, gólokban gazdag, változatos mérkőzéseken, az FTC Fülek-öregfiúk megérdemelten szerezték meg a tornagyőzelmet. Az SKSE-öregfiúk csapata a negyedik helyen fejezte be a küzdelmeket.

A torna eredményei: Royal Old Boys Ajnácskő – Old Boys Pelikan Losonc 3–2, SKSE-öregfiúk – FTC Filakovo 2–4. Gl.: Nagy R., Nagy Sz., Old Boys Pelikan Losonc – SKSE-öregfiúk 7–6. Gl.: Kiska (4), Gaál (2), FTC Filakovo – Royal Old Boys Ajnácskő 4–0.

Végeredmény: 1. FTC Filakovo. 2. Royal Old Boys Ajnácskő. 3. Old Boys Pelikan Losonc. 4. SKSE-öregfiúk (Rigó – Panyi, Szabó K., Bozó, Szabó I., Balázs, Fodor, Juhász, Jambrik, Kiska, Kiss. Cs.re: Ács, Bencsok, Egeresi, Fejes, Gaál, Gabora, Nagy R., Nagy Sz., Papanitz. Menedzser: Pünkösdi József.).

Gólkirály: Kiska János 4 góllal (SKSE-öregfiúk).