teke

2018.02.27. 14:40

Negyedik a BTK I.

A férfi NB I. Keleti csoportjában lévő Bátonyterenye I. mindkétszer kikapott.

B. T.

13. forduló

Bátonyterenyei TK I.–

Kazincbarcika

2–6 (3345–3481)

Bátonyterenyei TK I.: Márton F. 529, Kecskés J. 590, Horváth J. 555/1, Juhász B. 538, Sáfár Z. 611/1, Bakos Gy. (Nagy O.) 522. További eredmények: KÖFÉM SC–Szegvár 8–0, Sajóbábony –Ceglédi V. 1–7, Gázművek– Fõvárosi V. 2–6, Szank–Gyula 6–2, Oroszlány–Eger SE 5–3.

14. forduló

Fővárosi Vízművek–

Bátonyterenyei TK I.

6–2 (3247–3202)

Bátonyterenyei TK I.: Kecskés J. 508, Bakos Gy. 513, Juhász B. 571/1, Horváth J. 530, Sáfár Z. 516, Márton F. 564.

További eredmények: Kazincbarcika–Gyula 6–2, Cegléd–Gázművek 5.5–2.5, Szegvár–Sajóbábony 3–5, Oroszlány–KÖFÉM 4–4, Szank–Eger 6–2. A bajnokság állása: 1. Kazincbarcika 27 pont, 2. Oroszlány 23, 3. KÖFÉM 21, 4. Bátonyterenyei I. 18, 5. Eger SE 16, 6. Sajóbábony 15, 7. Fővárosi V. 13, 8. Ceglédi V. 10, 9. Szegvár 8, 10. Szank 8, 11. Gyula 7, 12. Gázművek MTE 2.

NB II. Keleti csoport, férfiak, 13. forduló

Nádújfalu KSE–Bátonyterenyei TK II. 7–1 (2463–2303)

Nádújfalu: Horváth 427/1, Gubán F. 426/1, Nagy 411/1, Simon 379, Gubán P. 423/1, Kocsa 397/1. BTK II.: Sipos. 333, Dóra 380, Huber 381, Kecskés 411/1, Csépe 403, Juhász 395.

Olajos TK–Somosi TK

3–5 (2494–2577)

Somosi TK: Molnár 432/1, Balázs 445/1, Verbovszky 357, Princz 465/1, Németh 442, Molnár. 436. További eredmények: DYNAMO SC–Postás 6–2, Tiszakécske–CHINOIN 3–5, TÜKER–Mezőtúr 7–1, Rákoshegy–Széchenyi SC 7–1.

14. forduló

Somosi TK–TÜKER MSC

3–5 (2352–2450)

Somosi TK: Molnár 439/1, Balázs 403/1, Kovács (Verbovszky) 313, Németh 406, Princz 411/1, Molnár Z. 380.

Bátonyterenyei TK II.–Tiszakécske VSE 3–5 (2561–2586)

Bátonyterenye II.: Dóra 412, Juhász D. 420, Sipos Cs. 444/1, Csépe J. 420/1, Kecskés K. 454/1, Huber I. 411.

Postás SE–Nádújfalu KSE

2–6 (2591–2621)

Nádújfalu: Gubán P. 396, Kocsa 445/1, Gubán F. 452/1, Nagy 434, Horváth 440/1, Simon 454/1.

További eredmények: CHINOIN–Olajos 4.5–3.5, Rákoshegy–DYNAMO 2–6, Mezőtúr–Széchenyi 7–1.

Ifjúsági bajnoki eredmények

NB I. Keleti csoport. 13. for­duló: KÖFÉM–Szegvár 1–3, Sajóbábony–Cegléd 4–0, Gázművek–Fővárosi V. 0–4, Bátonyterenye–Kazincbarcika 3–1, Szank–Gyula 1–3, Oroszlány–Eger 4–0. 14. forduló: Kazincbarcika–Gyula 4–0, Fővárosi V.–Bátonyterenye 0–4, Cegléd–Gázművek 1–3, Szegvár–Sajóbábony 3–1, Oroszlány–KÖFÉM 4–0, Szank–Eger 1–3.

NB II. Keleti csoport. 13. for­duló: DYNAMO SC–Postás 1–0, Nádújfalu–Bátonyterenye II. 0–1, Tiszakécske–CHINOIN 1–0, Olajos TK–Somosi TK 0–1, TÜKER–Mezőtúr 0–1, Rákoshegy–Széchenyi SC 1–0. 14. forduló: Somosi TK–TÜKER 0–1, CHINOIN–Olajos TK 1–0, Bátonyterenye II.–Tiszakécske 0–1, Postás–Nádúj­falu 0–1, Rákoshegyi– DYNAMO SC 0–1, Mezőtúri AFC–Szé­chenyi SC 1–0.

Szuperliga, lányok. 13. forduló: BKV Előre SC–Rákoshegy I. 4–0, Bátonyterenye–Balatoni V. 3–1, Ferencváros–Rákoshegy II. 4–0, ZTE–Győr 3–1, Tatabánya–Szentes 4–0. 14. for­duló: Rákoshegy I.–Bátonyterenye 4–0, Balatoni V.–Ferencváros 3–1, Rákoshegy II.–ZTE 1–3, Győr–Tatabánya 4–0, Szentes–BKV Előre 0–4.

A bajnokság állása: 1. BKV Előre 26, 2. Ferencváros 24, 3. Rákoshegy I. 18, 4. ZTE 16, 5. Balatoni V. 14, 6. Szentes 14, 7. Győr 12, 8. Tatabánya 6, 9. Bátonyterenye 6, 10. Rákoshegy II. 4.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!