Magyar kultúra napja

2025.01.26. 17:06

Különleges játékon vettek részt a pásztói diákok

A magyar kultúra napja és a Csohány 100 emlékév alkalmából Csohány-szabadulószobás játékban vehettek részt a minap a pásztói Mikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium tanulói. 

osztály
A pásztói diákok élvezték a játékokat
Forrás: Facebook/Teleki László Városi Könyvtár és Művelődési Központ

A programot a helyi Teleki László Városi Könyvtár és Művelődési Központban tartották meg. Mint arról a kulturális intézmény a közösségi oldalán beszámolt, a kihívásokat minden résztvevő osztály sikeresen teljesítette.

A pásztói diákok rendre színes programokban vesznek részt

Mint arról beszámoltunk: nemrég a pásztói gimnázium Mindennapi levegő címmel tartott egy programsorozatot, amelynek keretében a diákok megismerkedhettek a légszennyezés problémájával.

Előtte arról is írtunk, hogy matematika foglalkozáson vehettek részt a pásztói gimnazisták. A programot az ELTE két oktatója tartotta a fiataloknak. Számos logikai feladatot kellett megoldaniuk.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában