Anyák napja

2025.05.10. 11:11

Szívhez szóló műsorral ünnepelték az édesanyákat és a nagymamákat Salgótarjánban

Anyák napja alkalmából Salgótarján Idősügyi Tanácsa és a Nyugdíjasok Nógrád Megyei Képviselete megható és emlékezetes műsorral köszöntötte a vendégeket.

A salgótarjáni József Attila Művelődési Központ színháztermében a programot Lénárt Ivett, a Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium 7. osztályos tanulója nyitotta meg, aki lenyűgözően adta elő a Bohemian Rhapsody című Queen-dalt. Ezután Kreicsi Bálint, Salgótarján polgármestere köszöntötte az édesanyákat és a nagymamákat, majd külön ajándékot adott át annak a jelenlévőnek, aki a legtöbb utóddal büszkélkedhet.

A zeneiskola tehetségei is felléptek

Az ünnepi hangulatot tovább emelte a Váczi Gyula Alapfokú Művészeti Iskola növendékeinek zenei előadása, majd a rendezvény méltó zárásaként Fonyó Barbara és Dorogi Barbara kápráztatta el a közönséget – olvasható a REMEK Facebook-oldalán. 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában