2021.02.27. 09:25
Koronavírus: újabb 167 fertőzöttet azonosítottak Nógrád megyében
Szombat reggel újabb 167 nógrádinál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 10 775-re nőtt a beazonosított fertőzöttek száma.
Forrás: koronavirus.gov.hu
A kormányzati tájékoztatóoldal szombat reggeli adatai szerint, újabb 167 Nógrád megyei szervezetében mutatták ki az új koronavírus (COVID-19) fertőzést, ezzel szűkebb hazánkban 10 775-re emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma.

Mint arról korábban beszámoltunk, 4948 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 424 130 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 107 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 14 902 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 319 691 fő, az aktív fertőzöttek száma 89 537 fő.
Nézze meg a fertőzöttek számának alakulását infografikánkon:
Koronavírus Nógrád megyében
A dosszié további cikkeiKoronavírus Nógrád megyében
- Tovább csökkent a tarjáni szennyvízben a koronavírus koncentrációja
- Csökken a koronavírus szennyvízben mért koncentrációja Salgótarjában
- Több helyen magas a szennyvízben a koronavírus koncentrációja, Salgótarjánban stagnál a mutató
- Továbbra is emelkedik a szennyvíz koronavírus koncentrációja, Salgótarjánban stagnál a mutató
- Kevesebb nógrádi koronavírusost regisztráltak, mint egy hete, jók a megyei adatok