2018.09.02. 09:20
Nagy verekedés Diósjenőn: volt, aki nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett
A rétsági nyomozók befejezték az ügy vizsgálatát.
Csoportosan elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Rétsági Rendőrkapitányság egy 52 éves és egy 25 éves diósjenői nővel, valamint egy 28 éves diósjenői férfival, továbbá egy 30 éves rétsági férfival és egy 28 éves kemencei férfival szemben.
A gyanúsítottak február 11-én a hajnali órákban Diósjenőn, egy közoktatási intézmény előtti területen – előzetes szóváltást követően – összeverekedtek. A bántalmazás következtében – a beszerzett orvosszakértői vélemény alapján – a kemencei férfinak nyolc napon túl gyógyuló sérülése keletkezett, míg a diósjenői férfi és az idősebbik diósjenői nő könnyebben sérült. A garázdákat a járőrök tetten érték, akiket elfogtak és a rendőrkapitányságra előállítottak.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a Rétsági Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Forrás: police.hu