Helyi közélet

2016.08.10. 06:02

Rio 2016 - A magyarok szerdai programja

fenyvesi

Budapest-MTI. A magyar érdekeltségű program a riói olimpia szerdai versenynapján:  augusztus 10., szerda (zárójelben a helyi idő):

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna) 15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi 90 kg (Tóth Krisztián), előcsatározások, negyeddöntő 20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi 90 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna) 16.20 (11.20): férfi egypár C/D középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz)

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) 14.00-15.30 (9.00-10.30): férfi szabadpisztoly (Tátrai Miklós), 50 m, alapverseny, 60 lövés 17.00-17.30 (12.00-12.30): férfi szabadpisztoly, 50 m, döntő

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda) 18.00-20.05 (13.00-15.05) előfutamok: 18.30 (13.30): férfi 200 m hát (Telegdy Ádám) 18.35 (13.35): férfi 200 m hát (Földházi Dávid) 18.52 (13.52): női 200 m mell (Sztankovics Anna) 18.57 (13.57): női 200 m mell (Sebestyén Dalma) 19.19 (14.19): férfi 200 m vegyes (Verrasztó Dávid) 19.43 (14.43): női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)

CSÜTÖRTÖK 3.00-5.10 (22.00-00.10) elődöntők, döntők: 3.28, 3.37 (22.28, 22.37): férfi 200 m hát elődöntő (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?) 4.11, 4.20 (23.11, 23.20): női 200 m mell elődöntő (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?) 4.29, 4.38 (23.29, 23.38): férfi 200 m vegyes elődöntő (Verrasztó Dávid?) 4.55 (23.55): női 4x200 m gyorsváltó DÖNTŐ (Magyarország?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő) 18.00-22.30 (13.00-17.30): női (Érdi Mária) és férfi (Vadnai Benjámin) Laser 5., 6. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 3., 4. futam

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) 13.30-21.00 (8.30-16.00): női tőr egyéni (Mohamed Aida, Knapek Edina) és férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Decsi Tamás) a negyeddöntőig 15.00 (10.00), a 32 között: Knapek Edina - Liu Jong-si (kínai) 15.25 (10.25), a 32 között: Mohamed Aida-Inesz Bubakri (tunéziai) 18.45 (13.45), a 32 között: Szilágyi Áron-Julian Ayala (mexikói) 18.45 (13.45), a 32 között: Decsi Tamás-Nyikolaj Kovaljov (orosz) 22.30-csütörtök 2.10 (17.30-21.10): női tőr egyéni és férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda) férfi csoportmérkőzés, 3. forduló: A csoport: 15.20 (10.20): Magyarország-Görögország

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában