Helyi közélet

2016.08.09. 05:05

Rio 2016 - A magyarok keddi programja

fenyvesi

Budapest-MTI. A magyar érdekeltségű program a riói olimpia keddi versenynapján: augusztus 9., kedd (zárójelben a helyi idő):

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna) 15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi 81 kg (Csoknyai László), előcsatározások, negyeddöntő 20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi 81 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna) 13.50 (8.50): férfi egypár negyeddöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz) 14.50 (9.50): férfi kormányos nélküli kettes középfutam (Simon Béla, Juhász Adrián)

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) 14.00-16.30 (9.00-11.30): női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta), 25 m, alapverseny, 30 pontlövés 17.00-19.00 (12.00-14.00): női sportpisztoly, 25 m, alapverseny, 30 gyorslövés 20.30-21.30 (15.30-16.30): női sportpisztoly, 25 m, döntő

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda) 18.00-19.40 (13.00-14.40) előfutamok: 18.11 (13.11): férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik) 18.38 (13.38): női 200 m pillangó (Hosszú Katinka) 18.43 (13.43): női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána) 18.50 (13.50): férfi 200 m mell (Horváth Dávid) 19.00 (14.00): férfi 200 m mell (Gyurta Dániel) 19.29 (14.29): férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)

SZERDA 03.00-05.10 (22.00-00.10) elődöntők, döntők: 3.03, 3.11 (22.03, 22.11): férfi 100 m gyors elődöntő (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?) 3.28 (22.28): férfi 200 m pillangó DÖNTŐ (Cseh László, Kenderesi Tamás) 3.37, 3.46 (22.37, 22.46): női 200 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?, Hosszú Katinka?) 4.03, 4.12 (23.03, 23.11): férfi 200 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?) 4.29 (23.29): női 200 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka) 4.38 (23.38): férfi 4x200 m gyorsváltó DÖNTŐ (Magyarország?)

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő) 18.00-20.40 (13.00-15.40): női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 4., 5., 6. futam, női (Érdi Mária)és férfi (Vadnai Benjámin) Laser 3., 4. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 1., 2. futam

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) 14.00-19.05 (9.00-14.05): férfi párbajtőr egyéni a negyeddöntőig 14.30 (9.30), a 64 között: Rédli András-Abdulaziz Alsatti (független) 16.15 (11.15), a 32 között: Boczkó Gábor-Alaxandre Bouzaid (szenegáli) 16.45 (11.45), a 32 között: Imre Géza-Dmitro Karusenko (ukrán)/Jhon Rodriguez (kolumbiai) 21.00-23.05 (16.00-18.05): férfi párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda) női csoportmérkőzés, 1. forduló, B csoport: 14.00 (9.00): Magyarország-Kína

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában