2025.01.23. 18:12
Kiderült, miért áll a sor az M3-as autópálya hatvani felhajtójánál
Több olvasónk jelezte, hogy az M3-as autópálya hatvani felhajtójánál, Salgótarján felé óriási sor alakult ki. Kiderült, hogy baleset történt-e a helyszínen.
Két személyautó karambolozott az M3-as autópálya hatvani felhajtójánál csütörtök délután. A hatvani hivatásos tűzoltók az egyik gépkocsit áramtalanították – írta meg a balesetről testvérportálunk, a Heol.hu.

Forrás: Nool Archív/Illusztráció
Baleset lassítja a forgalmat Salgótarján felé
Soltész Bálint, a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője a portál érdeklődésére közölte: két személyautó karambolozott a 21-es főút 2-es kilométerszelvényénél, az M3-as autópálya hatvani felhajtójánál. Az egyik autó forgalmi okokból állt az úton, két gyermek tartózkodott az autóban, melybe hátulról hajtottak bele. Az érintett útszakasz Salgótarján felé vezető oldalán egy sávon halad a forgalom. A Heol információi szerint a gyermekeket megfigyelésre kórházba szállították, de komolyabb sérülés nem történt.