Közlekedési baleset
2024.12.04. 16:08
Betonfalnak ütközött egy autó a 22-es főúton, Ságújfalunál
Támfalnak csapódott egy személyautó szerda délután a 22-es főúton. Portálunk információi szerint a balesetben két személy megsérült.
Buda Gábor, a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője arról tájékoztatta portálunkat, hogy betontámfalnak ütközött egy személygépkocsi szerda délután a 22-es főúton, Karancsság és Ságújfalu között, az etesi elágazás közelében. A baleset lassítja a forgalmat.
![baleset](https://cdn.nool.hu/2024/12/tOGKAf2YMyH1HDhy0FYIDZK5X12NB7l-2tX5yKQYRZg/fit/1200/801/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzA2ZmIzNjA3MThlYzQ3MDM4OTRiMTM5MjQ1YjVmZjJl.jpg)
Forrás: Shutterstock/Illusztráció
A baleset miatt lassabb a haladás
Mint elmondta, a baleset helyszínelése és a műszaki mentés tartalmára félpályás útzárra és lassabb haladásra számíthatnak a járművezetők. Meg nem erősített információink alapján az autóban utazó két személy megsérült, hozzájuk mentő érkezett.
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a nool.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre