2025.02.07. 21:02
Egy édesanya gyermekével a karján lépett a vonat elé
Szörnyű tragédia történt Győr-Ménfőcsanak közelében: egy édesanya, karján a gyermekével a vonat elé lépett – közölte közösségi oldalán a MÁV. A rendőrség tájékoztatása alapján nem zárható ki, hogy öngyilkosság történt.

Illusztráció
Forrás: Hajdú-Bihari Napló
Fotó: TÓTH IMRE
A nő azonnal meghalt, a kisgyermek életéért küzdöttek a kiérkező mentők, azonban őt sem tudták megmenteni – közölte MÁV-csoport. A tragédia közelében a hatóságok megtalálták az édesanya gépkocsiját, amiben egy másik gyermeket is találtak, aki jól van.
A baleset egy erdős részen történt, amely nem használható gyalogos átkelésre. A nyomozóhatóság vizsgálja a tragédia körülményeit. A rendőrség tájékoztatása alapján nem zárható ki, hogy öngyilkosság történt – olvasható a Kisalföld oldalán.
A Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint győri hivatásos tűzoltók segítenek az utasoknak leszállni és eljutni az értük küldött mentesítő autóbuszhoz.
Krimi
- Részegen, három sávban szlalomozott a kamionsofőr
- Elítélték a bőnyi iskolában késelő diáklányt
- Fény derült a battonyai gyilkosság okára
- Egy megvadult kutya támadt egy gyermekre, a kislányt többször újra kellett éleszteni
- Gyilkosság Battonyán: holtan találtak egy nőt és egy férfit a házukban (videó)